Послуги веб-студії

Вебстудія Best Studio. Послуги по створенні сайтів та їх просування в Google

Створення інтернет-магазину

Якісна розробка сайту будь якої складності під ключ

Вітрина Вашого магазину в інтернеті

Якщо плануєте розпочати новий бізнес або розширити існуючий, який відноситься до оптової або роздрібної торгівлі, то Вам слід серйозно подумати про інтернет-магазин! Адже Вам не потрібно витрачати кошти на доророгі приміщення, ремонти та купу персоналу! Це все зможе замінити інтернет-магазин, на обслуговування якого потрібно на багато меньші кошти і він не привязаний до конкретної адреси.  Інтернет-магазин сьогодні вже не питання престижу, а необхідності для торгівлі. Саме тому ми будемо раді створити для Вас повнофункціональний інтернет-магазин. Ми візьмемо на себе розробку з нуля, розробивши гарний та функціональний дизайн, практичне упраління товарами і продажами. І в фіналі проведемо першочергову SEO оптимізацію.

Створюючи інтернет-магазин, ми приділяємо велику увагу сучасним тенденціям у дизайні, оптимізації коду та новим технологіям, таким як адаптивний дизайн або HTML5, а також простоті використання. Ви отримаєте це завдяки спеціальній системі адміністрування (CMS), в якій є облік клієнтів, товарів та продаж. Завдяки цьому ви зможете легко змінювати опис товарів та їхню вартість в будь-який час і без знань програмування. Сповіщення про нові замовлення та різні статуси для супроводу.


Хочете модний та функціональний інтернет-магазин? Без проблем! Ми будемо раді реалізувати проект будь якої складності в стислі строки та за розумну вартість.

Створення інтернет-магазин в двох словах

  • Дизайн, кодування та програмування
  • Спеціальна система управління товарами та продажами(CMS)
  • Любої спеціалізації та складності
  • Адаптація дизайну на всі мобільні пристрої

До гори